w naszej ofercie: 13164 imprezy, 6442 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Czas na Ferie  Zimowe 2020! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę  znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy »  Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy.  Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym miejscu z najbliższymi - Największa oferta sylwestrowa czeka na Ciebie » 
     Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami »  Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Bony Podarunkowe Ecotravel »
7 Trików na Niesamowite Zdjęcia z Urlopu

7 Trików na Niesamowite Zdjęcia z Urlopu

Jesteś znudzony oglądaniem tych samych starych zdjęć z wakacji? Widziałeś już nie jedno ziewnięcie swoich znajomych kiedy chciałeś im pokazać swoje zdjęcia z wakacji? W tym artykule dowiesz się, jak za pomocą wyjątkowych ujęć  i sprytnych sztuczek zrobić naprawdę niezapomniane i niesamowite zdjęcia.

Dodawanie swoich bliskich czy przyjaciół do zdjęć turystycznych sprawia, że są one o wiele bardziej interesujące. A jeśli dodamy jeszcze do tego sztuczki perspektywiczne wyjdą nam naprawdę interesujące zdjęcia! Zobacz kilka przykładów takich zdjęć i zaskocz swoich przyjaciół. Więc chwycić aparat, ustawić kilka scen i do dzieła!

Sztuczka 1 - Znane Zabytki – Trzymaj Go!
Tak, Wszyscy widzieliśmy na zdjęciach Wieżę w Pizie, Big Bena i Taj Mahal. Wszyscy mają takie same zdjęcia… Ale możesz zrobić tak - ustaw znajomego w kadr następnie  ustal perspektywę by obejmowała jego i obiekt a następnie niech znajomy spróbuje dotknąć, objąć czy pocałować obiekt :). Bingo, twój przyjaciel jest wielkości King Konga!

Wieża Eiffla

fot. Vincent Lock

Piza

fot. Putopisi net

Sfinks

fot. David Haberthür

Sztuczka 2 - Dodaj rekwizyt
Stwórz wspaniały efekt za pomocą rekwizytu. Najlepsze efekt uzyskasz ustawiając poprawnie ostrość i dokładnie wymierzając miejsce styku obiektu w tle. Jakie to proste prawda?

Beer

fot. Waz World

Sztuczka 3 – Włącz Słońce
Słońce świeci… uff gorąco. Więc, wykorzystaj słońce! Włącz go do ramki, złap go, pocałuj … uczyń je częścią swojego zdjęcia.

Statua Wolności

fot. David Mark

Trzymaj Słońce

fot. Jeff McNeill

Sztuczka 4 – Płaszczyzny są Super!
Wyschnięte słone jeziora np. w Tunezji czy inne płaskie tereny są świetne - mają stały jednolity kolor i nic na horyzoncie – to idealne miejsce na uzyskanie dobrej perspektywy. Bądź kreatywny, wymyślaj by sprawić, że twoi znajomi raz będą olbrzymi a raz mali.

woda

fot. Wallpaper Hungama

Pustynia

fot. Wallpaper Hungama

Sztuczka 5 – Zawsze miej Aparat w Gotowości
Nie przegap tych chwil które mogą być przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Miej aparat zawsze gotowy bo nie wiesz kiedy w której chwili będziesz świadkiem niezwykłego ujęcia.

bocian

fot. Waz World

Chmury

fot. Waz World

Rybka

fot. Creative Greed

Sztuczka 6 – Bądź Refleksyjny
Odrobina refleksji nigdy nie zaszkodzi. Spadł deszcz i myślisz, że nie uda Ci się zrobić fajnego zdjęcia? Nic bardziej mylnego!

Paryż

fot. wikimedia.org

Sztuczka 7 - Jeśli wszystko inne zawiedzie…
Jeśli już nie wiesz co wymyślić, nudzisz się i nie masz pomysłów… Trochę zawsze można się powygłupiać…

Śmieszne zdjęcia

fot. Creative Greed

A Ty jakie masz ciekawe zdjęcia z podróży?

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2019-06-24
2019-01-04
2018-12-14
2018-12-11
2018-11-23
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wczasyswiateczne.pl/7-trikow-na-niesamowite.html" title="7 Trików na Niesamowite Zdjęcia z Urlopu" ><img src="http://www.wczasyswiateczne.pl/view/images/eco.png" alt="7 Trików na Niesamowite Zdjęcia z Urlopu" style="vertical-align: middle;" /> 7 Trików na Niesamowite Zdjęcia z Urlopu</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.