w naszej ofercie: 12533 imprezy, 6102 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Keukenhof wycieczki i zwiedzanie

Keukenhof wycieczki i zwiedzanie

Keukenhof wycieczki i zwiedzanie

Keukenhof to wyjątkowo piękny ogród z kwiatami, który znajduje się w Lisse w Holandii. Jest to jedna z największych wiosennych atrakcji w kraju, a także jedna z największych wystaw tulipanów na świecie.

W Keukenhof można podziwiać miliony kolorowych kwiatów - dokładnie 7 milionów - w tym tulipany, narcyzy, hiacynty i wiele innych.

Ogród Keukenhof

Ogród otwarty jest tylko przez kilka tygodni w roku, zazwyczaj od końca marca do maja, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym i atrakcyjnym dla turystów. Jeśli ktoś jest miłośnikiem kwiatów i pięknych krajobrazów, to z pewnością warto odwiedzić Keukenhof.

Jest to miejsce, które przyciąga miliony turystów z całego świata, zwłaszcza w czasie kwitnienia tulipanów.

Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Keukenhof:

Przepiękne kwiaty - park słynie z olbrzymiej różnorodności tulipanów, ale można tam także zobaczyć wiele innych kwiatów, takich jak hiacynty, narcyzy, krokusy, irysy i wiele innych.
Piękny krajobraz - Keukenhof to nie tylko kwiaty, ale także piękne krajobrazy, które można podziwiać podczas spacerów po parku. Wśród nich znajdują się jeziora, mostki, fontanny i wiele innych elementów, które dodają uroku temu miejscu.
Wydarzenia specjalne - park oferuje wiele wydarzeń specjalnych w czasie sezonu, takich jak wystawy sztuki, występy muzyczne i pokazy tańca.
Kultura holenderska - Keukenhof to także okazja do poznania kultury Holandii, gdzie kwiaty odgrywają ważną rolę. W parku znajduje się także wiele stoisk z lokalnymi produktami i pamiątkami.
Rozrywka dla całej rodziny - Keukenhof to idealne miejsce dla całej rodziny, gdzie można spędzić czas na zabawie, piknikach lub po prostu odpocząć w pięknej scenerii.
Podsumowując, Keukenhof to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić, zwłaszcza dla miłośników kwiatów i pięknych krajobrazów.
 1. Przepiękne kwiaty - park słynie z olbrzymiej różnorodności tulipanów, ale można tam także zobaczyć wiele innych kwiatów, takich jak hiacynty, narcyzy, krokusy, irysy i wiele innych.
 2. Piękny krajobraz - Keukenhof to nie tylko kwiaty, ale także piękne krajobrazy, które można podziwiać podczas spacerów po parku. Wśród nich znajdują się jeziora, mostki, fontanny i wiele innych elementów, które dodają uroku temu miejscu.
 3. Wydarzenia specjalne - park oferuje wiele wydarzeń specjalnych w czasie sezonu, takich jak wystawy sztuki, występy muzyczne i pokazy tańca.
 4. Kultura holenderska - Keukenhof to także okazja do poznania kultury Holandii, gdzie kwiaty odgrywają ważną rolę. W parku znajduje się także wiele stoisk z lokalnymi produktami i pamiątkami.
 5. Rozrywka dla całej rodziny - Keukenhof to idealne miejsce dla całej rodziny, gdzie można spędzić czas na zabawie, piknikach lub po prostu odpocząć w pięknej scenerii.

Podsumowując, Keukenhof to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić, zwłaszcza dla miłośników kwiatów i pięknych krajobrazów.

Chętnie zabierzemy Was do tej niezwykłej krainy: Wycieczki do Keukenhof

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-03-27
2024-01-08
2023-09-25
2023-05-23
2023-05-19
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wczasyswiateczne.pl/keukenhof-wycieczki-i-zwiedzanie.html" title="Keukenhof wycieczki i zwiedzanie" ><img src="http://www.wczasyswiateczne.pl/view/images/eco.png" alt="Keukenhof wycieczki i zwiedzanie" style="vertical-align: middle;" /> Keukenhof wycieczki i zwiedzanie</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.